Home » Stara Zagora » Education

Learning centers in Stara Zagora, Bulgaria



Filter by amenity type:

Nearest Services

College

  • Институт за повишаване квалификацията на учителите
  • ПГ по разработка на открити рудници "Св.Иван Рилски"
  • СОУ Гео Милев
  • Студентски общежития

driving school

  • Авто-мото полигон

Kindergarten

  • 1-во Обединено детско заведение "Звънче"
    Три чучура - север
  • 10та Седмична детска градина "Светлина"
  • 12-та детска ясла "Боровец"
  • 13-та Детска градина "Росица"
    Копринка
  • 17-та детска градина "Знаме на Мира"
    Георги Кюмюрев
  • 2-ра детска градина - Зорница
    Цар Калоян
  • 20 ЦДГ "Мир"
    Братя Жекови
  • 24-та Детска градина "Слънце"
    Рила
  • 25 ЦДГ "Ален мак"
    3 чучура - юг
  • 29-та детска градина "Славейче"
    Ген. Столетов
  • 3-та Детска ясла "Маргаритка"
    бул. Цар Симеон Велики
  • 31 ЦДГ "Слънце"
    Св. Отец Паисий
  • 33-та ЦДГ "Люляк"
    ул. Златен клас
  • 34-то ОДЗ "Райна Княгиня"
  • 35-та Седмична ДГ "Свобода"
    Кенали
  • 4 ЦДГ "Бреза"
  • 5-та Детска ясла "1-ви юни"
    Христо Ботев
  • 58-мо ОДЗ "Звездица"
    Ген. Иван Пашинов
  • 6 ОДЗ "Слънце"
  • 6-та детска ясла "Щастие"
    Слънчева
  • 7 ЦДГ "Светулка"
    Генерал Гурко
  • 7-ма детска ясла - Еделвайс
    Цар Калоян
  • 8 ЦДГ "Българче"
    Генерал Гурко
  • 8-ма детска ясла "Кокиче"
    Г. С. Раковски
  • 9-та Детска ясла "Роза"
  • Детска Градина
    Валентина Терешкова
  • Детска Ясла 5
    Ул. Тракия, 13 6100
  • Детска градина
  • Детска градина
  • Детска градина
  • Детска градина
  • Детска градина
  • Детска градина
    Димитър Благоев
  • Детска градина
    Пантриарх Евтимий
  • Детска градина
    Бенковски
  • Детска градина
    Тинтява
  • Детска градина
  • Детска градина
  • Детска градина
    Площад
  • Детска градина
  • Детска градина
  • Детска градина
    Демокрация
  • Детска градина
    Петко Войвода
  • Детска градина
  • Детска градина
    Незабравка
  • Детска градина
    Г.С.Раковски
  • Детска градина "Ален мак"
  • Детска градина "Ален мак"
  • Детска градина "Камбанка"
  • Детска градина "Снежанка"
    Бояна
  • Детска градина - Детски рай
    Райна Княгиня
  • Детска градина Теодора Недина
    ул.Аврора
  • Детска ясла
    Дерменка
  • Детска ясла
    Тинтява
  • Детска ясла
    Георги Бенковски
  • Детски рай
    Августа Траяна
  • Камбанка
    Граф Игнатиев
  • ОДЗ "Зорница"
  • ОДЗ "Лилия"
    Хаджи Димитър
  • ОДЗ "Палавници"
  • ОДЗ "Радост"
    Стефан Стамболов
  • ОДЗ "Слънчо"
    Петрана Чирпанлиева
  • ОДЗ Снежанка
    Оборище
  • Обединено детско заведение
    Тинтява
  • Обединето детско заведение "Калина"
    Хан Аспарух
  • Свети Иван Рилски
  • Седмична детска градина "Наталия"
    бул.Ален мак
  • Синчец
    Св. Отец Паисий, 155
  • ЦДГ "Зорница"
  • ЦДГ "Незабравка"
    Поручик Кисьов
  • ЦДГ "Радост"
    ул.Прогрес
  • ЦДГ "Синчец"
    Малина
  • ЦДГ - "Патиланско царство"
    бул. Цар Симеон Велики
  • ЦДГ 8“ Детска градина Ю. Гагарин
    Ул. Тракия, 11 6100
  • ЦДГ Здравец
    Асен Златаров
  • ЦДГ Слънце
  • Целодневна Детска Градина
  • Целодневна Детска Градина
  • Целодневна Детска градина "Боряна"
  • Целодневна детска градина
    Радост
  • Ян Бибиян
    Юрий Венелин
  • -
  • -
  • -
  • -
    Опълченска
  • -
    Капрони
  • -

School

  • "Лубор Байер"
    Граф Игнатиев, 11 6000 Стара Загора
    Phone: +35942600641
  • 1 ОУ "Свети Паисий Хилендарски"
    Славянска
  • 1-во ОУ
  • 1-во ОУ "Свети Климент Охридски"
    Пейо Яворов
  • 11-то ОУ "Николай Лилиев"
  • 12-то Основно училище "Георги Гърбачев"
    Места
  • 13 ОУ "Паисий Хилендарски"
  • 2 ОУ "Паисий Хилендарски"
    Спортна
  • 2-ро ОУ "Петко Славейков"
  • 23-та ЦДГ "Кипарис"
    Иван Асен ІІ
  • 3-то Основно училище "Колю Ганчев"
    Лилия
  • 4-то ОУ - Кирил Христов
    Августа Траяна, 68 6000 Стара Загора
  • 5-то ОУ
  • 6 ОУ "Св. Никола"
  • 9 ОУ "Веселин Ханчев"
  • Бивша ПГ по строителна керамика
    9ти септември
  • Бивше ТВУ "Христо Ботев"
    608
  • Бивше училище "Христо Ботев"
  • Бившето училище
  • Бившо основно училище
  • Бившо училище
  • Бившото училище
  • Второ Основно училище "Христо Ботев"
    Христо ботев
  • ГПЧЕ "Ромен Ролан"
  • Гимназия "Христо Ботев" / 7-мо Основно училище
    Света Троица
  • Гимназия по пластични изкуства и дизайн
  • Дом за деца "Мария Луиза"
    608
  • Екзарх Антим I
    Ул. Климент Охрадски, 2 6100
  • Максим Горки
    Сава Силов
  • Музикално училище "Христина Морфова"
    Орфей
  • НУ "Асен II"
    Христо Ботев
  • НУ "Христо Смирненски"
    Площад
  • Начално училище "Васил Левски"
    Площад
  • Начално училище "Димитър Благоев"
    бул. Цар Симеон Велики
  • Начално училище "Зора"
    ул. Хрищян Войвода
  • Начално училище "Св.Св.Кирил и Методий"
  • Начално училище "Свети Климент Охридски"
    Карл Либкнехт
  • ОУ "Васил Левски"
  • ОУ "Васил Левски"
    Иван Вазов
  • ОУ "Васил Левски"
    Стара планина
  • ОУ "Генерал Скобелев"
    Трепетлика
  • ОУ "Георги Бенковски"
    Св.Св Кирил и Методий
  • ОУ "Доктор Петър Берон"
  • ОУ "Никола Вапцаров"
    Св.Св.Кирил и Методий
  • ОУ "Св.СВ.Кирил и Методий"
  • ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"
    Пламък
  • ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"
  • ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"
    Комсомолска
  • ОУ "Св.св.Кирил и Методий"
  • ОУ "Свети Климент Охридски"
  • ОУ "Свети Паисий Хилендарски"
  • ОУ "Христо Ботев"
    Тинтява
  • ОУ "Христо Ботев"
    Христо ботев
  • ОУ "Христо Ботев"
    Тракия, 7 6153 Осетеново
  • ОУ "Христо Ботев"
    Площад
  • ОУ "Христо Ботев"
  • ОУ „Чудомир“
  • ОУ Георги Кирков
    Стара Планина
  • ОУ Паисий Хилендарски
    Спортна
  • ОУ Самара
    бул. Цар Симеон Велики
  • ОУ Св. св. Кирил и Методий
    ул.Бояна
  • ОУ Св.Св.Кирил и Методий
    Първи Май
  • Основно Училище "Г. С. Раковски"
  • Основно училище
  • Основно училище
  • Основно училище
    554
  • Основно училище
  • Основно училище
  • Основно училище
  • Основно училище "Г. С. Раковски"
  • Основно училище "Д-р Петър Берон"
  • Основно училище "Просвета"
    Пионерска
  • Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий"
    Васил Левски
  • Основно училище "Свети Климент Охридски"
    8-ми Март
  • ПГ Атанас Дамянов
    Освобождение
  • ПГ по Енергетика и електротехника
  • ПГ по архитектура, строителство и геодезия
    Граф Игнатиев, 11
  • ПГ по ветеринарна медицина "Иван Павлов"
  • ПГ по дървообработване
  • ПГ по електроника "Джон Атанасов"
  • ПГ по електротехника "Г. Раковски"
  • ПГ по ресторантьорство и хотелиерство
    Св.Св.Кирил и Методий
  • ПГ по селско стопанство "Гео Милев"
  • ПГСС Чирпан
  • ПМГ "Гео Милев"
    Августа Траяна, 44 6000 Стара Загора
  • ПМГ "Никола Обрешков"
    ул. Орешака, 2 6100 Казанлък
  • ПУ за деца с увреден слух "Д-р Петър Берон"
  • Помощно училище "Любен Каравелов"
    Цар Иван Шишман
  • Професионална гимназия по механотехника и транспорт
    ул. Генерал Столетов, 183
  • СОУ "Васил Левски"
  • СОУ "Георги Райчев"
  • СОУ "Железник"
  • СОУ "Иван Вазов"
  • СОУ "П.К.Яворов"
    Васил Калчев
  • СОУ "Христо Ботев"
  • СОУ "Христо Смирненски"
    Знание
  • СОУ "Христо Смирненски"
    Шести Септември
  • СУ "Васил Левски"
    Юрий Венелин
  • Спортно училище "Тодор Каблешков"
  • Старото училище
  • Техникум по облекло
    Сава Силов

University

  • Тракийски университет
  • Тракийски университет